Leuke woning met handelsruimte op verbindingsweg tussen Bevel en Itegem.
De woning betreed je via de inkomhal die je naar de leefruimte met veel lichtinval. De keuken is helemaal geïnstalleerd en voorzien van airco. Naast de keuken ligt een eerste slaapkamer/bureau/hobbykamer en een badkamer met inloopdouche, toilet en wastafel. Tot slot heeft het gelijkvloers nog een grote berging die toegang geeft naar het terras.
Op de eerste verdieping heeft de woning een badkamer met douche, toilet en wastafel en 2 slaapkamers. Ook op deze verdieping is de woning voorzien van airco.
De woning is voorzien van een warmtepomp en zonnepanelen en is helemaal onderkeldert. Dit laatste is erg handig voor extra opslagruimte en ook de koelingen voor het frituur zijn hier aanwezig.
De handelsruimte (voorheen ingericht als frituur) is voorzien van een toog, keuken achteraan, airco en een leuk overdekt terras.
Interesse om deze woning met bijhorend frituur te huren, aarzel niet om ons te contacteren!
Stuur een mail naar celine@cocoon.immo of via telefoon op 0497/89 70 43